TAŚMY PRZENOŚNIKOWE

TAŚMY PRZENOŚNIKOWECzytaj więcej...

AUTORYZOWANE SERWISY CONVI®

AUTORYZOWANE SERWISY CONVI<sup>®</sup>Czytaj więcej...

CONVI – Dostawca taśm transportowych

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami oferowanymi przez markę CONVI®, czołowego dostawcę taśm transportowych. Nasz asortyment obejmuje wyroby pochodzące od uznanych światowych wytwórców. W bogatym asortymencie CONVI® znajdują się różnego typu taśmy do przenośników uwzględniające różne potrzeby naszych Klientów.

W fabrykach naszych dostawców funkcjonują zintegrowane systemy zarządzania zgodne z normami ISO, przedsiębiorstwa te posiadają też laboratoria badawcze potwierdzające parametry zgodne dana klasą okładek.

W naszym magazynie w Siechnicach utrzymujemy wysokie i zróżnicowane stany magazynowe taśm przenośnikowych CONVI®. Posiadamy standardowe szerokości taśm od 400 mm do 2200 mm.

Co oferujemy:

Oferujemy najwyższej jakości, bezpieczne produkty o sprawdzonych parametrach technicznych. Bez problemu znajdą Państwo w naszym asortymencie takie taśmy, których potrzebujcie. Poza taśmami ogólnego stosowania CONVI® OS posiadamy taśmy CONVI® dla Klientów poszukujących taśm o ściśle określonych właściwościach np. większej odporności na działanie temperatury czy oleju. Oferujemy: 

 - taśmy temperaturoodporne CONVI® HR – stosowane do przenoszenia materiału o zwiększonej temperaturze;

 - taśmy trudnościeralne CONVI® OS AA - stosowane do materiałów sypkich o ostrych krawędziach oraz wysokiej twardości;

 - taśmy tkaninowo-gumowe olejoodporne CONVI® OR – stosowane do transportu materiałów zawierających związki olejo- i tłuszczopochodne oraz rozpuszczalniki organiczne. Pęcznienie przy oleju ASTM 3 (24h, 100°C) max 65%;

 - taśmy z tkaniną po stronie bieżnej CONVI® PO – tzw. poślizgowe, stosowane są w przenośnikach, w których wykorzystywane jest zjawisko ślizgu zamiast rolek podporowych;

 - taśmy trudnozapalne CONVI®  - stosowane są w przenośnikach przeznaczonych do pracy w warunkach szczególnego zagrożenia pożarem i wybuchem, np. w kopalniach węgla kamiennego.

Nowości w CONVI®: 

Jako marka przywiązującą najwyższą wagę do satysfakcji naszych Klientów dbamy o rozwój naszego asortymentu. Badamy na bieżąco potrzeby potencjalnych odbiorców naszych produktów i uzupełniamy ofertę o brakujące wyroby.

 - Rozszerzyliśmy naszą ofertę o taśmy tkaninowo-gumowe z chevronem fabrycznym.

 - W naszym asortymencie znajdują się również komponenty, takie jak falbany gumowe.

 - Prowadzimy sprzedaż złącz mechanicznych do taśm przenośnikowych (MS, Aligator, Super Screw).

 - Posiadamy linię technologiczną do progowania taśm przenośnikowych na gorąco.

 

Usługi serwisowe

Świadczymy również usług serwisowe w zakresie dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wykonujemy zarówno usługi montażu, połączenia i uruchomienia taśm, jak i inne usługi z nimi związane. Zapewniamy szybką i rzetelną realizację każdego Państwa zgłoszenia.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Na pewno udzielimy Państwu fachowej pomocy.